ODDZIAŁ W LESZNIE

 

ul. Luksemburska 3, 64-100 Leszno

tel. +48 65 5 203 203

fax. +48 65 5 266 357

e-mail : wmb@centrum-wmb.pl

 


GODZINY OTWARCIA

 

   poniedziałek – niedziela 10:00 – 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

   Firma WMB Leszno ma ponad 15-letnia tradycję. Pod obecną nazwą funkcjonujemy od 1999 r.
Przez wiele lat w skład Centrum WMB wchodziły dwa sklepy w Lesznie oraz jeden w Rawiczu. Z myślą o ułatwieniu zakupów przez mieszkańców całego regionu leszczyńskiego, pod koniec 2008 r. uruchomiliśmy przestronne centrum przy ul. Luksemburskiej 3 w Lesznie. W Rawiczu sklep WMB znajduje się przy ul. Armii Krajowej 3.
 
   Głównym profilem działalności WMB jest sprzedaż bogatej gamy odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej producentów z Włoch, Turcji, Polski i Chin. Naszą ofertę handlową uzupełniamy o bieliznę, stroje kąpielowe, rajstopy, czapki, także dodatki – okulary, torebki, paski i biżuterię, a także perfumy i wody toaletowe. Sprzedajemy także rzeczy niezbędne w każdym domu – pościele, firany i zasłony.
 
   Leszczyńskie Centrum WMB od początku swej działalności dużą wagę przywiązuje do warunków, w jakich dokonuje się zakupów. Pracownicy doradzają przy wyborze najlepszych dla klienta wzorów, a w dokonaniu interesujących zakupów pomagają przestronne wnętrza i duża liczba przymierzalni. W centrum funkcjonuje też specjalny kącik, w którym najmłodsi w oczekiwaniu na kupujących rodziców czy dziadków mogą bawić się w basenie z piłeczkami.