Wieloletnie doświadczenie w branży – jesteśmy już od ponad 15 lat na rynku odzieżowym.Przez te lata zdobyliśmy duże doświadczenie i wiedzę potrzebną w naszej branży. Jednak ciągle uzupełniamy wiadomości, co zwiększa nasze możliwości, aby z dnia na dzień stawać się coraz lepszą firmą.

Profesjonalna oraz miła obsługa – przykładamy dużą wagę do obsługi Klienta. Nasz personel pomoże Państwu znaleźć coś eleganckiego, szykownego oraz odpowiedniego do ubrania na każdą okazję. Zespół pracowników dobieramy w taki sposób, aby atmosfera była miła oraz rodzinna. Profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego kupującego pozwala nam poszerzać grono zadowolonych Klientów.

Bogata oferta handlowa – stałe oraz systematyczne dostawy pozwalają zapewnić naszym Klientom szeroki asortyment odzieży. Na powierzchni 1400 m2 oferujemy Państwu modną odzież damską, męską oraz dziecięcą w wielu modelach oraz przeróżnej gamie kolorystycznej. W naszym Centrum można zakupić również bieliznę i biżuterię. Dla osób, lubiących emanować przyjemnym zapachem polecamy perfumy oraz wody toaletowe.W ostatnich dniach wzbogaciliśmy naszą ofertę o firany oraz zasłony , które udekorują Państwa dom.

Zwroty, wymiany – uwzględniane do 10 dni od zakupienia towaru. Konieczne jest okazanie dowodu zakupu w postaci paragony lub faktury. Zwrot, wymiana jest możliwa wówczas, gdy towar nie był używany, jest czysty i kompletny oraz ma oryginalnie przymocowane metki.

Kawiarenka – klientów znużonych zakupami , zapraszamy do Kawiarenki WMB, gdzie gorąca kawa i dobra gazetka umili czas oczekiwania na partnerki.