LESZCZYŃSKA firma WMB ma ponad 15-letnią tradycję. Pod obecną nazwą funkcjonujemy od 1999 r. Przez kilka lat w skład Centrum WMB wchodziły dwa sklepy w Lesznie i jeden w Rawiczu. Z myślą o mieszkańcach regionu leszczyńskiego w listopadzie 2008 r. uruchomiliśmy nowoczesne centrum przy ul. Luksemburskiej w Lesznie.

GŁÓWNY profil naszej działalności to sprzedaż detaliczna i hurtowa odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Naszą ofertę uzupełniają bielizna, stroje kąpielowe, rajstopy, czapki, pościele, torebki, paski i biżuteria, perfumy oraz wody toaletowe.Od niedawna wzbogaciliśmy naszą ofertę o firany i zasłony, które ozdobią Twój dom.

OD początku działalności w firmie WMB panuje rodzinna atmosfera. Wielu klientów przekonało się o tym osobiście. Zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w zakupach. Także nowe centrum zaprojektowaliśmy z myślą o jak najlepszym zaspokajaniu potrzeb klientów. Wyjątkowa dbałość o zadowolenie klientów oraz niskie ceny oferowanych towarów są gwarancją udanych zakupów w Centrum WMB.